نشریه الکترونیک ساروس

[ult_animation_block animation=”zoomInRight” animation_duration=”3″ animation_delay=”1″ animation_iteration_count=”1″][bsf-info-box icon=”Defaults-clock-o” icon_size=”32″ icon_animation=”bounceInUp” hover_effect=”style_3″ pos=”left”] مدت زمان مطالعه:
۳ دقیقه[/bsf-info-box][/ult_animation_block][ult_animation_block animation=”zoomInRight” animation_duration=”3″ animation_delay=”1″ animation_iteration_count=”1″][bsf-info-box icon=”Defaults-chain link” icon_size=”32″ icon_animation=”bounceInUp” hover_effect=”style_3″ pos=”left”]لینک کوتاه مطلب:
http://goo.gl/FspR06[/bsf-info-box][/ult_animation_block]

آنچه در این مطلب قصد صحبت از آن را داریم، معرفی یکی از تیم های علمی فعال در فضای اینترنت. یک نشریه الکترونیکی که تلاش کرده است علاوه بر تولید و توزیع محتوای علمی در فضای وب، در برخی زمینه های دیگر نیز فعالیت داشته باشد. امید داریم که روز به روز شاهد شکل‌گیری تیمهای علمی تازه باشیم و باور داریم که این نه تنها جای ما را تنگ نخواهد کرد، بلکه به رشد و توسعه این فضا به نفع همه کمک خواهد کرد.

دعوت می‌کنیم در ادامه مطلب با علم بازار همراه باشید، تا به اختصار، این گروه، فعالیتهای آن را (از زبان خودشان) برای شما معرفی کنیم.

نشریه الکترونیک ساروس

آسمانتان را روشن کنید

ساروس در زمستان ۱۳۹۳ توسط جمعی از اعضای انجمن نجوم اورمیه (وگالند) تاسیس شد. این نشریه با هدف ترویج علم نجوم و بیان مسائل نجومی جذاب با زبانی ساده و به دور از پیچیدگی‌های علمی آغاز به کار کرد. ساروس قصد دارد تا علم و اتفاقات و مسائل علمی را به یکی از ارکان اصلی زندگی تبدیل نماید.

نشریه الکترونیک ساروس ماهنامه ای الکترونیکی است که بر روی کاغذ چاپ نمی‌شود و هر شماره آن از طریق اینترنت و بصورت رایگان در اختیار مخاطبین و علاقمندان قرار می‌گیرد.

تمام هماهنگی‌های انتشار ساروس بصورت اینترنتی انجام می‌گیرد و اعضای تیم ساروس هر کدام از شهر مختلفی از ایران با علاقه‌ای وافر در جهت انتشار این دو هفته‌نامه، تلاش می‌کنند.

نشریه الکترونیک ساروس در جهت دستیابی به اهداف خود، نیازمند برقراری ارتباطی نزدیک و مستمر با مخاطبین خود می‌باشد. ارتباطی مملو از انرژی و پیشنهاد و انتقاد. این ارتباطات، نقش مهمی را در ایجاد مسیر آینده ساروس ایفا خواهند نمود. از این رو، راههای ارتباطی مختلفی برای برقراری ارتباط با ساروس ایجاد شده است.

امید داریم با همکاری تمامی مخاطبین و علاقمندان، روز به روز به اهداف خویش نزدیکتر شویم.

[ult_tab_element tab_style=”Style_3″ tab_animation=”Slide-Zoom” auto_rotate=”Enable” interval=”7″][single_tab icon=”Defaults-chain link” title=”Web Site” tab_id=”330ef4d9-9949-0″]

آدرس سایت: http://saros.ir

[/single_tab][single_tab icon=”Defaults-envelope-o” title=”E-Mail” tab_id=”0d71d7fc-b9fa-5″]

ایمیل: saros.magazine@gmail.com

[/single_tab][single_tab icon=”Defaults-mobile mobile-phone” title=”SMS” tab_id=”1454494800504-2-3″]

اس ام اس: ۵۰۰۰۲۰۱۰۰۰۵۰۰۴

[/single_tab][single_tab icon=”Defaults-facebook-square” title=”FaceBook” tab_id=”1454494959149-3-6″] [/single_tab][single_tab icon=”Defaults-instagram” title=”Instagram” tab_id=”1454495119881-4-6″]

اینستاگرام: @saros.magazine (نسخه تحت وب)

[/single_tab][single_tab icon=”Defaults-paper-plane send” title=”Telegram” tab_id=”1454495252456-5-9″] [/single_tab][/ult_tab_element]

محسن الهامیان

محسن الهامیان.از حدود 6 سال پیش فعالیت‌های گروهیِ علمی خود را آغاز کرد. علم، تکنولوژی، فعالیت‌های گروهی و هر چیزی که خلاقیت و پویایی در آن باشد، چیزهایی هستند که او را به وجد می‌آورند. وی اکنون در مقطع کارشناسی رشته روانشناسی بالینی مشغول به تحصیل است.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *