کالای منتخب هفته | تلسکوپ ۷۶ میلی متری دابسونی + تخفیف ویژه

یکی دیگر از باورهای غلط در دنیای ابزارهای نجومی این است که تلسکوپ‌های کوچک توان رصدی خاصی ندارند.

در حالی که علاوه بر قابلیت حمل و نقل آسان و مسافرتی بودن تلسکوپ‌های کوچک، این ابزارها توان رصدی بالایی نیز دارند. خصوصا که با در نظر گرفتن این نکته که این ابزارها عموما در ابتدای راه، برای کودکان یا برای مکان های عمومی استفاده می‌شوند، باید قبول کرد که گزینه‌هایی مناسب هستند. تازه باید به تمام این موارد، قیمت مناسب این نوع از تلسکوپ‌ها را نیز اضافه کنیم.

یکی از این نوع تلسکوپ‌ها، سوژه این هفته کالای منتخب هفته علم بازار است. در ادامه مطلب با علم بازار همراه باشید تا این تلسکوپ جمع و جور و دوست‌داشتنی را به شما معرفی کنیم.

 

تلسکوپ ۷۶ میلی متری دابسونی یکی از بهترین تلسکوپ ها برای کودکان

تلسکوپ ۷۶ میلی متری دابسونی یکی از بهترین تلسکوپ ها برای کودکان

تلسکوپ ۷۶ میلی متری دابسونی، مدل رومیزی

حتما بارها پیش آمده که فکر خرید یک هدیه خوب برای فرزند دلبندتان، ذهن شما را مشغول کرده باشد. هدیه‌ای که علاوه بر جذابیت و توانایی در خوشحال کردن کودکتان، برای او و رشد خلاقیت‌هایش، مفید باشد. خب … یکی از بهترین هدیه‌ها تلسکوپ است.

یکی از بهترین تلسکوپ‌ها نیز، دابسونی ۷۶ میلی‌متری ساخت کمپانی اسکای واچر می‌باشد. تلسکوپی بسیار کوچک و سبک، برای کودکان تا ۱۳ سال. تلسکوپی که هرچند کوچک و ارزان قیمت است، ولی کاملا واقعی است و با کیفیت بسیار خوبی که دارد، میتوان از طریق آن تصاویر شگفت‌آوری را مشاهده کرد.

برای مثال قول می‌دهیم وقتی برای نخستین بار به ماه از طریق این تلسکوپ نگاه می‌کنید شگفت‌زده خواهید شد. بعلاوه به راحتی میتوان چهار قمر سیاره مشتری و نیز سیاره زحل و حلقه‌اش را مشاهده کرد. اگر از زیر آسمان آلوده شهر فرار کنید و به جایی تاریک در خارج شهر بروید، به راحتی میتوان کهکشان‌ها و خوشه‌های ستاره‌ای و سحابی‌های فضا را تماشا کرد.

 

تمامی ویژگی‌ها و برتری‌هایی که در بالا به آن شااره کردیم، باعث شد که این تلسکوپ را به عنوان کالای منتخب هفته انتخاب کنیم.

قیمت اصلی این ابزار، ۲۹۰٫۰۰۰ تومان است، اما شما می‌توانید تا ۲۰ فروردین ۹۴، آن را به قیمت ۲۷۰٫۰۰۰ تومان خریداری کنید.

لطفا برای خرید این ابزار، با مشاوران علم بازار که اطلاعات تماس آنها در انتهای سایت قرار گرفته است، تماس بگیرید.

محسن الهامیان

محسن الهامیان.از حدود 6 سال پیش فعالیت‌های گروهیِ علمی خود را آغاز کرد. علم، تکنولوژی، فعالیت‌های گروهی و هر چیزی که خلاقیت و پویایی در آن باشد، چیزهایی هستند که او را به وجد می‌آورند. وی اکنون در مقطع کارشناسی رشته روانشناسی بالینی مشغول به تحصیل است.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *