اطلاعیه مهم در خصوص امکان پرداخت آنلاین فروشگاه

کاربران گرامی فروشگاه علم بازار

بدینوسیله باستحضار می رساند برای انجام برخی تغییرات و بررسی ها، تا اطلاع ثانوی امکان پرداخت آنلاین فروشگاه در دسترس نخواهد بود.

لازم به ذکر است که تغییرات اینچنینی در طول مدت نسخه آزمایشی سایت طبیعی بوده و خواهشمندیم با صبر و شکیبایی خود، ما را در پیشبرد کارهای فروشگاه تا رسیدن به نسخه نهایی، همراهی کنید.

 

پیشاپیش از لطف و توجه شما سپاسگذاریم.
با احترام.
فروشگاه علم بازار.

 


بروزرسانی:

مشکل حل شد. 🙂

 

 

مشاوره و راهنمایی خرید و انتخاب ابزار نجومی (تلسکوپ، دوچشمی، رصدخانه، آسمان نما و ...)
Small-کوچک-لوگوی-علم-بازار-ElmBazar.com-لوگو-Elm-Bazar-LOGOآیا تمایل به خرید یک ابزار نجومی (تلسکوپ یا دوربین دوچشمی، رصدخانه و …) برای شروع نجوم را دارید و نمی دانید چگونه این کار را بکنید؟ آیا نگرانید که انتخاب اشتباهی انجام دهید و و بدون داشتن یک ابزار مناسب، پول خود را از دست بدهید؟ آیا از پیچیدگی های انتخاب یک ابزار نجومی ایده‌آل سر در نمی‌آورید و به دنبال مشاوره هستید؟ همین حالا با مشاوران ما تماس بگیرید و پاسخی برای تمام مشکلات خود بیابید. محمدحسین خلیلی (مسئول فروش): ۰۹۳۷۱۲۲۴۱۰۶ مهندس مهدی هاشمی (مسئول پروژه): ۰۹۳۸۸۱۸۵۸۴۶

محسن الهامیان

محسن الهامیان.از حدود 6 سال پیش فعالیت‌های گروهیِ علمی خود را آغاز کرد. علم، تکنولوژی، فعالیت‌های گروهی و هر چیزی که خلاقیت و پویایی در آن باشد، چیزهایی هستند که او را به وجد می‌آورند. وی اکنون در مقطع کارشناسی رشته روانشناسی بالینی مشغول به تحصیل است.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *