همکاری با علم بازار

همکاری با علم بازار
یک فعالیت علمی تمام عیار
تولید محتوای علمی | فروش محصول علمی

علم بازار، فروشگاهِ تخصصیِ علمیِ خودکاری است که به روش بازاریابی محتوا (Content Marketing)، به فروش محصولات علمی می‌پردازد.

به بیانی زیباتر، ما برای مخاطبان خود توضیح می‌دهیم که چرا باید یک محصول علمی را بخرند، در مورد آن محصول به آنها آموزش می‌دهیم و پس از خرید نیز به آنها می‌گوییم که چگونه از ابزار علمی خود، بهترین استفاده را ببرند.

اما ما برای ارتقای خدمات خود، به همکاری شما در فروشگاه و بلاگ علم بازار نیازمندیم. اگر به همکاری با علم بازار و حضور در تیم دوستانه و صمیمی ما علاقمند هستید، در اینجا به شما خواهیم گفت که روال همکاری ما با شما، در چه زمینه‌هایی و چگونه خواهد بود.

 

همکاری داوطلبانه در بلاگ علم بازار

اگر عاشق نویسندگی، ترجمه یا تولید محتوای علمی هستید، می‌توانید به عنوان یک بلاگ‌نویس (نویسنده) در علم بازار فعالیت کنید.

بلاگ علم بازار، تمام تلاش خود را بر بهبود کیفیت مطالب خود قرار داده است. ما ترجیح می‌دهیم که به جای ۱۰ مطلب ناقص، ۱ مطلب کامل و عالی بنویسیم.

ما به کوچکترین جزئیات مطالب خود دقت می‌کنیم. مقدمه مطالب، عناوین دوم و سوم (بر روی تصاویر شاخص هر مطلب)، لینکهای داخلی و خارجی، کیفیت و ارتباط تصاویر مطلب، رعایت اخلاق حرفه‌ای بلاگ‌نویسی (مانند ذکر منابع) و بسیاری موارد دیگر.

ما اصول، استانداردها و روش کاری خاص خود را برای فعالیت در بلاگ علم بازار داریم و هر بلاگ‌نویس، با سوژه و هدفی مشخص، به ترجمه یا تولید محتوای علمی (در قالب دوره‌های مختلف) می‌پردازد.

ما به سطح حرفه‌ای بودن بلاگ‌نویس‌های خود اهمیت بسیاری می‌دهیم، در فضایی مشترک در اینترنت به آموزش شما در حوزه‌های متفاوت مرتبط با بلاگ‌نویسیِ علمی می‌پردازیم و حتی بر روی اعتبار شخص شما در فضای مجازی، سرمایه‌گذاری و کار می‌کنیم. ما معتقدیم که تنها در صورتی بلاگ و مطالبی عالی خواهیم داشت، که بلاگ‌نویس‌هایی عالی داشته باشیم؛ پس پیشرفت شما، از اصلی‌ترین برنامه‌های ماست.

اگر مایل هستید در جمع بلاگ‌نویس‌های علم بازار باشید، یک ایمیل با موضوع «داوطلب نویسندگی» به آدرس ایمیل {Info[At]ElmBazar[Dot]Com} بفرستید.
یا از طریق حساب های تلگرام :
۱- ارتباط از طریق تلگرام
۲-ارتباط از طریق تلگرم

ما یک فایل توجیهی در مورد شرایط و اصول کاری در بلاگ علم بازار برای شما می‌فرستیم و در صورت موافقت شما با مفاد موجود در این فایل، همکاری ما با شما آغاز خواهد شد و شما جزئی از تیم کوچک علم بازار خواهید بود.

 

همکاری داوطلبانه در بلاگ علم بازار

 

همکاری تجاری با فروشگاه علم بازار

آیا شما محصولی دارید که قصد نمایش و فروش آن در فروشگاه علم بازار را دارید؟ ما بسیار خرسند خواهیم شد، اگر بتوانیم در این راه با شما همکاری داشته باشیم.

فروشگاه علم بازار، فروشگاهی خودکار است که بر اساس دریافت اطلاعات از طریق روشهای فنیِ ایمنِ موجود، اطلاعات کالاها و خدمات علمی شما را از سایت شما خوانده و در فروشگاه علم بازار به نمایش درمی‌آورد. ما نیز با نوشتن مطالب مرتبط با کالاها و خدمات شما، مخاطبان محصولاتتان را به شما وصل می‌کنیم و نرخ فروش شما را بالا می‌بریم. پس اگر کسب و کار علمی شما سایتی مستقل نیز داشته باشد، روال همکاری ما با شما تسریع خواهد شد و اولویت همکاری با کسب و کارهایی خواهد بود که سایتی مستقل نیز دارند.

اگر مایل به همکاری تجاری با فروشگاه علم بازار هستید، یک ایمیل با موضوع «همکاری تجاری» به آدرس ایمیل {Info[At]ElmBazar[Dot]Com} بفرستید.
یا از طریق حساب های تلگرام :
۱- ارتباط از طریق تلگرام
۲-ارتباط از طریق تلگرم

ما پیشنهاد شما را بررسی خواهیم کرد و در صورت موافقت با آن، روال مورد نیاز برای همکاری ما با یکدیگر، پیگیری خواهد شد.

 

 

از توجه شما سپاسگذاریم.
تیم علم بازار.

۳ دیدگاه‌

  1. mr agah گفت:

    ممنون خیلی خوبه ایشالا بتونیم همکاریکنیم

  2. هومن گفت:

    تنها مانع توسعه ی یک جامعه جهالت ان است امیدوارم دراینده علاوه بر نجوم درمورد فلسفه ی علم زمین شناسی و سایر حوضه های علمی نیز نیز فعالیت کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *