گالری تصاویر | سلام و احوال پرسی با لاوجوی C/2014 Q2 Lovejoy

اگر آنقدر تخیل خوبی دارید و هنوز کودک درون شما زنده است و مثل بسیاری از نجومی‌ها با آسمان و اجرام آسمانی محبوب خود صحبت می‌کنید، این شب‌ها بهترین زمان برای داشتن مکالمه‌ای زیبا با لاوجوی است؛ زیرا این دنباله‌دار پرنور، در نزدیکترین فاصله خود از زمین قرار گرفته است و احتمالا اگر با او صحبت کنید، صدای شما را خواهد شنید و شاید حتی پاسخ شما را نیز بدهد!

C/2014 Q2 Lovejoy عنوان علمی و دقیق دنباله‌داری است که اخیرا فکر و ذهن بسیاری از نجومی‌های ایران و جهان را به خود مشغول کرده است. چه آنهایی که هیجان تجربه کردن یک شب رصدی خوب با لاوجوی را دارند، چه آنهایی که به دنبال عکاسی از آن هستند و چه آنهایی که از لاوجوی انتظار دارند که به برخی از سوالات علمی آنها جواب دهد و مدام او را سوال‌پیچ می‌کنند!

در این مطلب برخی از زیباترین تصاویر گرفته شده از این دنباله‌دار را در یک گالری تصاویر برای شما آماده کرده‌ایم. برای پیگیری کردن اطلاعات مرتبط با هر عکس، لینک منبع تمامی تصاویر را در انتهای مطلب قرار داده‌ایم. ضمنا توصیه می‌کنیم با استفاده از گزینه «تمام صفحه» در سمت چپ کادر بالای هر تصویر در گالری، تصاویر را در اندازه کامل آنها ببینید.

اگر تصاویر این گالری به نظرتان بسیار زیبا آمد، بگذارید کمی شما را هیجان زده کنیم و بگوییم که در دو تا سه هفته آینده احتمالا تصاویری به مراتب زیباتر از اینها را شاهد خواهیم بود. پس تا آن موقع با ما در گالری تصاویر C/2014 Q2 Lovejoy همراه باشید.

 

 

منابع:

منبع عکس، منبع عکس، منبع عکس، منبع عکس، منبع عکس، منبع عکس، منبع عکس، منبع عکس، منبع عکس، منبع عکس، منبع عکس، منبع عکس، منبع عکس

محسن الهامیان

محسن الهامیان.از حدود 6 سال پیش فعالیت‌های گروهیِ علمی خود را آغاز کرد. علم، تکنولوژی، فعالیت‌های گروهی و هر چیزی که خلاقیت و پویایی در آن باشد، چیزهایی هستند که او را به وجد می‌آورند. وی اکنون در مقطع کارشناسی رشته روانشناسی بالینی مشغول به تحصیل است.

مطالب مرتبط

۲ دیدگاه‌

  1. تصاویر بسیار زیبایی از این دنباله دار انتخاب کردی، منتظر تصاویر سه ماه دیگر این دنباله دار پس از گردشش به دور خورشید، هستم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هنوز در خبرنامه علم‌بازار عضو نشده‌اید؟

برای اطلاع از آخرین اطلاعات و بروزرسانی؛ همچنین رویداد‌های نجومی، پیشنهاد‌های رصدی، تخفیف‌های ویژه و... در خبر نامه ما عضو شوید

You have Successfully Subscribed!