گالری بزرگ بلاگ

گالری بزرگ بلاگ علم بازار
گالری بزرگ بلاگ
علم بازار

احتمالا متوجه شده‌اید که ما در علم بازار، حساسیت ویژه‌ای در مورد زیبایی داریم! این را میتوان از قالب رنگی، لوگوی رنگی و دقت خاصی که در مورد زیبایی و کیفیت تصاویر مطالب لحاظ می‌شود، درک کرد.

این مسئله باعث شده است که بلاگ علم بازار، یک گالری عکس تمام عیار باشد. لذا تصمیم گرفتیم در بخشی از بلاگ، تمام تصاویر سایت را در قالب یک گالری، برای آن دسته از دوستان که به آنها علاقه دارند، قرار دهیم.

سعی شده تنها آن دسته از تصاویر که از جذابیت بصری یا محتوای آموزشی بالایی برخوردارند، قرار داده شوند. به مرور زمان و با اضافه شدن مطالب و تصاویر جدید به بلاگ، این گالری بروز می‌شود. برای جلوگیری از بالا رفتن بیش از حد حجم صفحه، ناچار شدیم که تصاویر هر ماه را در یک برگه قرار دهیم.

پس از ورود به برگه مرتبط با ماه مورد نظر خود، برای مشاهده تصاویر در اندازه اصلیِ بزرگ خود، بر روی گزینه “تمام صفحه” در کادر بالای هر تصویر کلیک کنید. همچنین در همان کادر می‌توانید عنوان مطلبی که آن تصویر در آن قرار گرفته است را ببینید و در صورت لزوم به آن مطلب برای مطالعه آن مراجعه کنید. همچنین در پایین هر تصویر، می‌توانید نظر خود را در مورد آن تصویر بنویسید.

امیدواریم از دیدن تصاویر گالری بزرگ بلاگ علم بازار لذت ببرید.

 

۱- گالری تصاویر دی ۹۳

۲- گالری تصاویر بهمن ۹۳

۱ دیدگاه

  1. ژانویه 16, 2015

    […] بازار، یک گالری عکس تمام عیار باشد. لذا تصمیم گرفتیم در بخشی از بلاگ، تمام تصاویر سایت را در قالب یک گالری، برای آن دسته از […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *